28.02.2020

Lýdia M.,
Vynikajúca chirurgia, som nad mieru spokojná. Docent Kokavec mi vybral dve znamienka a rovno som sa objednala na výber ďalších. Jazvy na krku mi ostali minimálne, a cely proces bol rýchly a bezbolestný. Pan doktor aj recepčná su príjemní priateľskí a správa sa k pacientom s rešpektom. Vrele odporúčam.

27.02.2020

Katarína M.
Doporučujem túto kliniku pre profesionálny prístup,prijemne prostredie a výborný výsledok zákroku.Už od objednávky,kde oceňujem ľudsky prístup a ochotu pani,ktorá zabezpečuje chod ordinácie až po samotný zákrok profesionálnym doktorom,som bola nadmieru spokojná a určite este využijem zákroky,ktoré ponuka.

25.02.2020

H.U., 62r
Priebeh zákroka, rovnako prístup personálu hodnotím na 100%. Profesionalita - celkovo hodnotím max. spokojnosť.

25.02.2020

M.T., 71r ,
Pán Docent bol veľmi milý. Srdečná vďaka. Veríme, že aj konečný výsledok bude v súlade s našimi predpokladmi. Veľmi príjemná je aj sestrička.

17.02.2019

M.K., 31r ,
Kvalitné služby, profesionálny prístup.

12.02.2020

Z.K., 64 r,
Kvalitné služby, ochota, milý personál. Za mňa - spokojná.

11.02.2020

M.M., 80r
Oceňujem kvalitné služby, operácia až na pichnutie injekcie vôbec nebola cítiť. Príjemný zážitok, S vďakou Maxián.

11.02.2020

K.J. , 21r
Všetko prebehlo bez problémov, som spokojná, oceňujem profesionalitu.

11.02.2020

K.O. , 78r,
Pracovisko na vysokej úrovni, veľmi ústretoví a príjemní pracovnící.

11.02.2020

Z.C., 41r
Veľmi promtné riešenie a príjemný prístup.

10.02.2020

ŠM, 76r,
Bola som veľmi spokojná, personál veľmi príjemný.

Február 2020

P.P., 70 rokov
Celému kolektívu Prochirurgie by som sa touto cestou rád poďakoval za profesionálny prístup a úprimné ĎAKUJEM patrí osobne pánovi Docentovi Kokavcovi za bezproblémové prevedenie oboch operačných zákrokov. Od vybavovania termínu pre potrebný zákrok, následnej osobnej konzultácie, počas priebehu operačných zákrokov i pri výsledných pooperačných kontrolách som vo Vašom centre jednodňovej chirurgie pociťoval skutočný záujem o vyriešenie mojich zdravotných problémov a ľudský prístup (čo žiaľ v bežných zdravotníckych zariadeniach nie je v dnešnej dobe bežné). Do budúcnosti Vám prajem veľa ďalších spokojných pacientov a úspechov.

Január 2020

P.P., 70 rokov
Pri nedávnej návšteve štátnej chirurgickej ambulancie mi bola diagnostikovaná diagnóza C 44.4 (Iný zhubný nádor kože vlasatej časti hlavy a krku) a bola mi naplánovaná hospitalizácia s operačným zákrokom. Rád by som však ešte skonzultoval môj problém u Vás, nakoľko by som sa chcel vyhnúť niekoľkodňovému pobytu v nemocnici a počul som množstvo pozitívnych recenzií na Váš profesionálny prístup a vynikajúce lekárske výkony.

December 2019

J.R., 57 rokov
Šťastné prežitie sviatkov a veľa úspešných operácií v Novom Roku 2020 želá vďačný pacient.

Október 2019

A.Z., 37 rokov
Je isté, že docent Kokavec je skvelý odborník, zostáva skromný, i keď by mal právo sa nafukovať, tak ako to robia v iných centrách

Jún 2019

P.F., 45 rokov
Len Vám chcem povedať, že dnes mi vybrali stehy ktorými Doc.Kokavec zašil jazvu po odstránení znamienka. Vo Švédsku vravia, že Doc. Kokavec ranu zašil veľmi pekne. Len mu to prosím odkážte. Ešte raz ďakujem za znamienko.

Máj 2019

P.F., 45 rokov
Promptný a profesionálny prístup, ochotné sestry a sympatický lekár (doc.Kokavec).

Február 2019

M.H., 44 rokov
Ďakujem za super odvedenú prácu, som neskutočne spokojná, pán Doc. MUDr. Radomír Kokavec má neskutočné ruky. Toto je výsledok po 2 týždňoch a 3 dňoch. Veľké ĎAKUJEM.

Január 2019

P.F., 39 rokov
Vážený pán docent!. Pred 2 rokmi ste mi zachránili oko pred šíriacim sa BCC. V decembri minulého roka som bol nútený znovu vyhladať odbornú pomoc v San Franciscu, kde mi zdiagnostikovali nové ložisko BCC. Odporučili a ponúkli mi operáciu. Americký dermatológ a aj plastický chirurg zhodnotili Vašu prácu pri predchádzajúcej operácii ako VYNIKAJÚCU (nie je to pre američanov typické......). Preto kupujem letenku a idem k Vám.

December 2018

K.O., 43 rokov
Šťastné a pokojné prežitie Vianočných sviatkov Vám želá spokojná klientka...

Máj 2018

O.S., 53 rokov
Kamarátka bola vo Vašom Centre na zákroku a bola veľmi spokojná. Prosím Vás, našli by ste si čas a pozreli by ste sa aj na môj problém?

Február 2018

Ema 7 rokov, Erika 9 rokov
Milý pán doktor, veľmi Vám ďakujeme, že ste vyliečili ručičku našej mame.

September 2017

L.K., 48 rokov
Pán docent ste JEDNOTKA!!! Keby sa všetci doktori pozerali na problémy pacientov Vašimi očami...

Február 2017

M.K., 24 rokov
Vážený pán docent, som Vám nesmierne vďačná za Váš ľudský prístup pri riešení môjho problému. Dúfam, že sa neurazíte ak viac písať nebudem - kto pozná lepšie dnešné zdravotníctvo pochopí...

December 2016

R.F., 37 rokov
želám celému kolektívu šťastné prežitie Vianočných sviatkov. Ja som už od p. Doc. Kokavca vianočný darček dostala. Nesmierna vďaka za perfektne prevedenú operáciu

August 2016

F.M., 42 rokov
Som nesmierne prekvapený z prístupu v Centre. Po dvoch nezávislých odporúčaniach na operáciu v iných zariadeniach mi pán docent poradil skúsiť konzervatívny postup. Vyšlo to!!!! Pán docent nesmierna vďaka. Potvrdili ste mi, že sa dá pozerať na zdravotný problém aj trochu inak

Marec 2016

Z.S., 54 rokov
Pán docent urobil dokonalú prácu, už sa môžem tešiť z pekne urobenej hojacej sa jazvicky.

December 2015

A.K., 41 rokov
Dala som si vybrať znamienka. Príjemné prostredie, profesionálny prístup. Odporúčam 🙂

Október 2015

M.H., 44 rokov
Gratulujem, on má zlaté ruky, ja som tento rok po operacii obidvoch karpálov a cítim sa super, neviem čo je to tŕpnutie a bolesť rúk, ako predtým. Veľké ĎAKUJEM

Október 2015

I.G., 54 rokov
Dobrý deň vážený pán Docent Kokavec, ..... a srdečne gratulujem k titulu MBA. K vysokej profesionalite a špičkovej odbornosti Vás teraz ocenili za Vaše menežérske schopnosti. Uvedomujem si, že bez nich by ste nedokazali viesť také Centrum......

Júl 2015

R.D., 49 rokov
Chcem sa poďakovať za profesionálny a ľudský prístup pri mojej osobe a operácii. Váš ustrašený pacient ...

Jún 2015

R.Š., 36 rokov
Trpím nadmerným potením, ktoré sa logicky zintenzívňuje v letnom období. Každoročne to riešim aplikáciou botulotoxínu. Pred dvomi týždňami som bola prvýkrát na odporučenie v Centre Prochirurgia. Nedá mi o tom nenapísať - no proste SUPER!!! Príjemné prostredie, exkluzívne priestory, milý personál - to by už malo byť všade samozrejmosťou..... Čo však je najdôležitejšie je vysoká odbornosť. Pri aplikácii mi Doc. Kokavec podrobne vysvetlil celý postup a dôležité princípy celej liečby. Už teraz sa efekt liečby naplno ukázal! ŽIADEN POT!!! Až teraz chápem, prečo mi predošlé aplikácie skoro vôbec nepomohli, alebo pomohli len na krátku dobu. Dnes už viem, že to nie je len o nejakom pichnutí injekcie na ktorejkoľvek ambulancii!

Jún 2015

J.S., 47 rokov
Perfektne urobená operácia! A stihli sme to ešte do leta! Teším sa, že budem môcť stráviť dovolenku bez akýchkoľvek obmedzení! Ešte raz veľká vďaka pán docent!!!

Apríl 2015

M.H., 44 rokov
Musím vyzdvihnúť celkový prístup, rýchle vybavenie, či už objednania a tiež príjemné prostredie celej PROCHIRURGIE. Som občiankou Slovenska, ktorá pracuje v Rakúsku, kde mám aj zamestnávateľom platené všetky poistenia, vrátane zdravotného. Najprv som si chcela dať zákrok urobiť tam, všetci hovoria, aké je tam zdravotníctvo na vysokej úrovni a všetko rýchlo vybavené. Nie je to tak, tu na Slovenku som už dávno mala po operácii karpálneho tunelu, tam ešte len stanovený termín EMG vyšetrenia. Verím a dúfam, že tak ako ja som bola k spokojnosti a v naozaj krátkej čakacej dobe ošetrená a zoperovaná, bude aj PROCHIRURGIA pod vedením Doc. MUDr. Radomíra Kokavca, PhD. za svoju prácu ocenená. A teraz už len zoperovať druhú ruku, ktorej termín mám za 3 týždne.

Marec 2015

N.S., 28 rokov
Dobrý deň vážený pán Docent Kokavec, ..... a ešte raz sa Vám chcem za všetko veľmi pekne poďakovať, s celkovým úžasným profesionálnym prístupom ako aj skvelým zákrokom. Želám Vám príjemný úspešný deň a nech sa Vám v živote vo všetkom aj naďalej darí.