x

Omladenie pleti

Popis zákroku:

Predstavujeme Vám prevratnú technológiu obnovy bunkovej DNA a hĺbkovú hydratáciu, ktorá zaistí okamžité vypnutie pleti a redukciu vrások. Vo svete známa ako Instant lifting.

Omladzovanie pokožky prebieha pomocou aplikácie výtažku z kmeňových buniek odvodených z adipózneho tkaniva s rastovými faktormi upravenými bioinžinierskými technológiami.

Kmeňová bunka je základná bunka, ktorá má schopnosť deliť sa podľa potreby organizmu. Ich schopnosť deliť sa je priam neobmedzená. Po rozdelení môžu zostať opäť kmeňovými bunkami, alebo sa špecializujú. Takto je zabezpečená regenerácia, oprava poškodeného alebo zostarnutého tkaniva, ktoré je týmto schopné zdravo fungovať, reparovať sa a tvoriť nové bunky. Kmeňová bunka odvodená z adipózneho tkaniva (ASC) je multipotentná bunka, ktorej je v tkanine mnoho, a preto je ideálna ako zdroj buniek v oblasti regeneratívnej medicíny.

Účinkom aplikácie výtažku je:

Zákrok:

Roztok Stem Crum SR sa vpravuje do pleti manuálne alebo pomocou mezoterapeutickej pištole mnohopočetnými vpichmi. Najčastejšie sa omladzuje tvár, krk, dekolt a ruky. Zákrok trvá 20 až 30 minút.

Trvanie účinku:

5-týždňová kúra: Odporúčané je 1 ošetrenie týždenne, celkovo 5x. Kúru odporúčame opakovať po 6-tich mesiacoch.

Komplikácie zákroku:

Prítomné môžu byť drobné poinjekčné príznaky typu jemný opuch, vpich, zriedkavo nebadateľná modrinka. Subjektívne klient môže pociťovať tŕpnutie a pálenie ošetrovanej lokality, ktoré je však prechodného charakteru.