x

Kompletná sublatívna rejuvenácia eMatrix

Popis zákroku:

Sublatívna rejuvenácia je unikátna liečebná metóda prístrojom eMatrix s technológiou frakčnej rádiofrekvencie, ktorý veľmi účinne, ale neinvazívne zregeneruje vašu pokožku, stiahne póry, vypne a omladí. eMatrix Vám pomôže vyriešiť problém s unavenou pokožkou, redukciou vrások, pigmentáciou, ale tiež sa striami a jazvami aj po akné.
 
Unikátnou vlastnosťou sublatívnej rejuvenizácie eMatrix je maximálny liečebný efekt v podkoží s minimálnym poškodením povrchu kože. Teplo vzniká z rádiofrekvenčného prúdu vpraveného do kože maticou mikroelektród. Oveľa intenzívnejšie teplo, ktoré preniká do hlbších vrstiev kože vedie k tvorbe kolagénu, stiahnutie pórov a následné redukciu jemných vrások.

Zákrok:

Pred zákrokom je ošetrovaná oblasť dôkladne očistená, prípadne sa na nej nanesie lokálne povrchová anestéza. Podľa požadovanej liečby sa nastavia príslušné parametre prístroja. Ošetrovaná plocha sa postupne prekryje dotykmi koncovky so štvorcovou stopou o veľkosti 12mm. Maticou mikroelektród cez pokožku do podkožia prechádzajú pulzy rádiofrekvenčného prúdu, ktorý kožu bodovo rýchlo zahrejú. Krátko po ošetrení koža mierne sčervená a vznikne mierny opuch. Pri nastavení vysokých parametrov vzniknú po zákroku na pokožke jemné chrasty, ktoré sa postupne odlúčia.

Starostlivosť po zákroku:

Bezprostredne po ošetrení sa nanesie na ošetrovanú plochu upokojujúci krém. Počas prvých dvoch dní sa treba vyvarovať mechanickému a tepelnému poškodeniu ošetreného miesta, napr. horúcej kúpeli alebo masáži. Už 12 hodín po ošetrení môžu byť použité hydratačné pleťové prostriedky a make-up. Po celú dobu ošetrenie a najmenej mesiac po zákroku je nutné chrániť ošetrenej oblasti slnečnou clonou s faktorom minimálne 30.

Trvanie účinku:

Spravidla sú potrebné tri ošetrenia v intervale 4 až 6 týždňov.