x

Dracula terápia

Popis zákroku:

Drakula terapia - omladenie vlastnou krvou je v súčasnosti najhorúcejšiu novinku vo svete anti-agingu. Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou – pomocou informácii, ktoré sú zapísane vo Vašej krvi. Drakula čerpal z krvi životnú energiu, Bátoryčka prišla na to, že vďaka krvi je možné zastaviť starnutie a teraz jej zázračné účinky pre anti-aging objavujú lekári na celom svete.
 
Správny medicínsky názov tejto terapie je S3 terapia (stimulated self serum – sérum z vlastne krvi) alebo PRP terapia (platelet rich plasma – plazma obohatená o krvné doštičky) a lekári poznajú jej účinky už dlhšiu dobu. Úspešne sa používa napríklad na urýchlenie hojenia rán.
 
Obohatená krvná plazma je nabitá rastovými faktormi a proteínmi, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka opäť začína regenerovať, poškodenia spôsobené vekom sa dajú zastaviť a odstrániť.
Indikácie pre Traylife:

Miesta vhodné na ošetrenie:
Dvojitá brada, dekolt, brucho, vnútorná strana stehien, oblasť kolien, predlaktia, ruky, sedacieho svalu, boky, vonkajšie stehná, koža na temene hlavy, čelo, spánky, orbitálna oblasť, líca, krk, kontúry tváre, perilabiálne vrásky.

Zákrok:

Lekár pacientovi injekčne odoberie minimálne množstvo jeho vlastnej krvi a po jej odobraní ju prostredníctvom centrifúgy separuje na červené krvinky, krvné doštičky a čistú krvnú plazmu. Do získanej krvnej plazmy pridá DNA aktivátor, prípadne vitamíny a sérum následne aplikuje pacientovi na tvár. Aplikácia je možná buď pomocou mezoterapie (maličkých asi 2 mm hlbokých vpichov po celej tvári) alebo rovno pod vrásku ako výplňový materiál. Pleť sa potom rozjasní, napne, vrásky sa vyhladia, pretože sa v nej opäť začal regeneratívny proces.

Trvanie účinku:

Vďaka DNA aktivátoru sú účinky tejto terapie okolo 6 mesiacov.

Komplikácie zákroku:

Začervenanie, bolesť, modrina, ktoré zmiznú spontánne po 2 - 4 dňoch bez akejkoľvek liečby. Jeden až dva dni po aplikácii prípravku sa môže objaviť opuch, ktorý  úplne zmizne na tretí deň po aplikácii. Pri pretrvávaní opuchu je potrebné obmedziť saunu, slnečné žiarenie a konzumáciu alkoholu. V ojedinelých prípadoch sa môžu krátko po zákroku objaviť v miestach aplikácie drobné uzlíčky, ktoré po niekoľkých dňoch zmiznú. Ojedinelé sa môže v mieste aplikácie vytvoriť granulóm.